Medytacja

Dowiedz się, jak być w pełni obecnym, korzystając z naszych internetowych materiałów medytacyjnych i artykułów, aby zainspirować Twoją praktykę. Nie wiesz jak medytować? Czy lubisz praktyki, takie jak chodząca medytacja? Możesz strumieniowo lub pobrać krok po kroku techniki, które pomogą Ci pielęgnować spójną praktykę medytacji. Jako członek YI będziesz miał najlepsze zasoby medytacji na wyciągnięcie ręki - niezależnie od tego, czy chcesz pielęgnować kreatywność, uzyskać perspektywę, poprawić umiejętności radzenia sobie z sytuacjami, czy poczuć się spokojniej w życiu codziennym. Zanurz medytację wideo, aby kultywować jasny, spokojny umysł lub zrelaksować się z artykułem o medytacji dzisiaj. Członkostwo z firmą Yoga International wspiera Twoje zaangażowanie w zdrowie i uważność. Dołącz do nas za darmo!

Dla ogółu społeczeństwa jest to chyba najbardziej wskazany sposób na rozpoczęcie medytacji. Jest to rodzaj medytacji najbardziej uczęszczanej w szkołach i szpitalach, o ile wiem. Ruch choreograficzny "praktykowany obecnie w społeczeństwie ogólnym nie jest buddyzmem, ale adaptacją praktyk buddyjskich z powodu ich korzyści w dobrym zdrowiu fizycznym i psychicznym oraz ogólnym samopoczucie.

Vipassana to świetna medytacja, która pomoże Ci ułożyć się w ciele i zrozumieć, jak działają procesy umysłu. Jest to bardzo popularny styl medytacji. Możesz znaleźć mnóstwo nauczycieli, stron internetowych i książek na ten temat oraz 3 ~ 10 dniowych rekolekcji (darowizn). Nauka jest zawsze wolna. W praktyce nie ma żadnych formalności ani rytuałów.

Dziękuję za odpowiedź, Giovannia. Zamieszczałem linki, ale nie mogłem publikować plików PDF do pobrania, ponieważ twierdził, że byłoby to naruszenie praw autorskich. Jestem dobry z linkami tylko, ale jeśli możesz dać mi pliki PDF bez blokady praw autorskich, chciałbym również udostępnić je jako pliki do pobrania. Linki są na - - - pod ankietami. Ta strona jest najmniejsza w tekście tekstu, jest to fragment intro, ankiety i dwa linki. Muszę czuć się dalej, aby pisać więcej. Jeśli chcesz odwiedzić, szczere opinie o witrynie są zawsze mile widziane.


To jest cudowne, dziękuję tak bardzo, jest inna medytacja, którą robię sam, to medytacja kamieni kryształowych I siatkę wokół mnie z selenitem i głównym generatorem w centrum zależy to od tego, co muszę leczyć ametyst lub karnelian Być bardziej uziemione, ale w ogóle generator kwarcowy czystego kryształu. To naprawdę bardzo rozkoszne afters. Teraz zaprenumerowałem Cię!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Medytacja 2017