23 rodzaje medytacji - medytacja

Uważność jest podstawową zdolnością człowieka, aby być w pełni obecnym, świadomym tego, gdzie jesteśmy i co robimy, a nie nadmiernie reaktywnym lub przytłaczającym to, co dzieje się wokół nas.

Jeśli będę mógł, jeśli chcesz się zbliżać do Boga, chrześcijańskie centrowanie modlitwą działa dziwnie. Działa inaczej niż powtórzenie mantry w tym, że wybrane słowo nie jest wypowiadane w kółko. Słowo jest używane jedynie jako przypomnienie. Kiedy pojawiają się myśli, mówimy słowo i zmieniamy orientację w nas i wokół nas. Przypomina nam to pogrążenie się w nieskończonej otchłani Bogów (jakkolwiek to konceptualizuje), którą trzyma się ze wszystkich stron. Uważam, że to dobry krok między mantrą a pełnym siedzeniem w obecności, ponieważ pozwala na spokój, ale nadal koncentruje się na obecności. Jeśli twoja troska zbliża się do Boga, gorąco polecam.

Co ty robisz dla tatusia tego Ojca? A co z darem medytacji? Tatusiowie dają tyle. Zasługują na narzędzie, które pomaga im lepiej w pracy iw domu, naładować swoje systemy odpornościowe, lepiej spać i złagodzić stres. Oferujemy ZivaMIND, nasze szkolenie medytacyjne online, z 25% zniżką od tej pory do 19 czerwca. Pobierz natychmiast piękny prezent dla Tata.

Nie zgadzam się z tym, co powiedziałeś, że Guru Bhakti jest jedyną prawdziwą medytacją, która nie jest techniką ego ". Rozumiem, że pochodzisz z filozofii hinduskiej, więc będę mówił w swoich sprawach. Powiedz mi, mój przyjacielu, jeśli nie ego (ahamkara), który jest uczniem? Kto ma oddanie? Kto szuka mistrza, Guru w odrębnej istocie? Jest to indywidualna (lub ego, jak mówisz), która praktykuje Guru Bhakti lub jakąkolwiek inną praktykę. Tak właśnie jest.


Miałem kilka niefortunnych wydarzeń związanych z życiem, które miały miejsce w ciągu ostatnich kilku lat, które poważnie przerywały mój stan snu. Wcześniej zawsze spałam jak dziecko. Wreszcie, po skardze do mojego męża, zaproponował, że znajdę aplikację, która pomoże mi nauczyć się medytacji. Dlaczego nie zrobiłem tego wcześniej? Sprawdziłem i zdecydowaliśmy się na ten jeden ponieważ opinie były niesamowite, prawie zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. To nie jest, ta aplikacja jest tak prosta w obsłudze. Kocham różne rozsądkowe wybory, a także pomagają mi złagodzić stres. Kocham też wszystkie opcje medytacyjne, zależnie od tego, czego potrzebuję. Powoli mnie sprowadza na mój czas, kiedy jestem gotowy. Pierwszy tydzień próbowałem to był pierwszy tydzień spałem spoczywająco w latach. Miałem również przepisane lekarstwa lękowe i nienawidziłem używając ich w nocy, ale też czułem się rozdartym, ponieważ musiałem spać. Teraz mogę spać samemu. Dziękuję Calm, to się zmieniło życie.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Medytacja 2017