Medytacja 2017

Nie publikuj swojego osobistego blogu, ładnych zdjęć ani filmów, chyba że mają one szczególne znaczenie z medytacją - nie obejmuje to ogólnie napisanych obrazków.

Energetyczne zanieczyszczenie środowiska i stres powodowany przez telewizję, komputery i kuchenki mikrofalowe oraz światową populację prawie siedmiu miliardów osób, stale rosnące w konfliktach i dysfunkcji, wpływają bezpośrednio na pole energii ludzkiej, powodując nierównowagę i powodując tradycyjne metody wykorzystywania Cisza i poszerzanie świadomości holistycznej - znaki autentycznej medytacji - w dużej mierze nieskuteczne.

Podobało mi się czytanie tej strony internetowej i jej jest bardzo pouczające, ale jestem zdziwiony, że prawie wzięła wszystkie medytacje, z wyjątkiem medytacji technik wprowadzonych przez Osho. Podobnie jak bardzo silna medytacja dynamiczna, medytacja Kundalini, itp. Osho wprowadził tak wiele medytacji. Poza tym wydaje się być zupełnie nieświadoma jego pracy i komentarzy na temat różnych tekstów religijnych, ponieważ nie zawierałeś żadnego z sekcji książki na swojej stronie. Czy zdecydowałaś się ignorować Osho lub że nie jesteś po prostu świadomy swojej pracy.

Podstawową medytacją uważności jest praktyka zwracania uwagi na teraźniejszość z akceptowalnym, pozasądowym usposobieniem. Celem nie jest przestanie myśleć, albo opróżnić umysł. Raczej chodzi o to, aby skupić się na swoich zmysłach fizycznych, myślach i emocjach, aby widzieć je wyraźnie, bez podejmowania tak wielu założeń, czy tworzenia opowieści.

W szkole z Soto w Soto odbywa się shikentaza, która nie jest praktyką Insight i nie ma bezpośredniego celu w kensho / streamentry. Jak sugeruje autor artykułu, jest to bez wysiłku technika obecności. Ci, którzy wiem, którzy od wielu lat praktykują shikentazę, powiedzieli mi, że trenuje umysł i ciało, aby zachowywać się w sposób oświecony, co ostatecznie powoduje, że staje się domyślnym sposobem oddziaływania z rzeczywistością. Nie mam jednak osobistego doświadczenia z Soto, więc nie mogę tego autorytatywnie mówić.
Komentarze